9 Ocak 2021
Kaygılarım ve Korkularım Çocuğumu Etkiliyor mu ? Uzman klinik psk. EKİN KAYHAN 'IN semineri ile anne ve babalarımıza destek olmaya çalıştık.

7 ekim 2020
Geleceğimiz neden okul öncesi eğitimine bağlı ? Anne , babalara ipuçları ... Prof. Dr. Mesude Atay hocamızın eğitim seminerine katıldık.

21 Mayıs 2020
"Yetkin olmanın 3 anahtarı" Öz disiplin - Öz düzenleme - Öz yeterlilik konulu seminerimizi okulumuzun eğitim danışmanı ÇGE Uzmanı sn. SERAP ANTEPLİ ile gerçekleştirdik.

12 Mart 2020
Düşlerim, Düşüncelerim, Duygularım &Çocuğum İlkokula Hazır mı? Okulumuzun eğitim danışmanı ÇGU. SERAP ANTEPLİ semineri düzenlenmiştir.

8 Mayıs 2020
ÇGE Uzmanı Serap Antepli ile ,"Corona Günlerinde Çocuğum ve Ben "konulu seminerimizde anne ve babalara söyleşi düzenledik.

8 Mart 2019
Cuma günü okulumuzda 3-4-5-6yaş grubu velilerimize Ufuk Üniversitesi-Öğretim Üyesi Prof.Dr.Sn. Emel BAKAR ERDOĞAN’ın gerçekleştirdiği “Çocuklarda Karşılaşılan Davranış Problemleri ve Akran Zorbalığı” konulu seminer düzenlenmiştir.

02 Şubat 2019
Çarşamba günü saat 17:30‘da okulumuzda, 4-5-6 yaş grupları çocuklarımızın velilerine branş öğretmenlerimiz Yaratıcı Drama : Gülnur KORKMAZ TOSUN- Beden Eğitimi ve Spor: Haşmet ORKUT- İngilizce : Hatice OKUYUCU- Rusça : Natalia YAŞAR Müzik : T.Ediz TOKSOY- Satranç: Nuray UYSAL/ Nihal DOĞAN- Bale: Aslı MÜFTÜOĞLU İlkokula Hazırlık (6 Yaş): Meryem TEZCANER tarafından değerlendirme, paylaşma ve yönlendirme toplantısı yapıldı.

27 Aralık 2018
Perşembe günü “BEDENİMİ KEŞFEDİYORUM, SORULARIMA CEVAP ARIYORUM” başlıklı seminerimiz Eğitim Danışmanımız Sn: Serap ANTEPLİ tarafından saat 17.00 de okulumuzda gerçekleştirildi.

Nisan 2018
5-6 Yaş gruplarımız için eğitim danışmanımız Sn. Serap ANTEPLİ ve İlkokula hazırlık öğretmenimiz Sn. Meryem TEZCANER tarafından “Çocuklarımızın İlkokula Hazır Bulunuşlukları ve İlkokula Geçişte Yaşananlar” ile ilgili seminer ve paylaşım toplantısı yapıldı. Devamında okullar hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

1 Mart 2018
Anne Baba Eğitim Seminerimizin 2. si düzenlenmiş olup, Ufuk Üniversitesi Bilişsel Bio Deneysel Psikolojisi Öğretim Üyesi Dç. Dr. Emel ERDOĞAN BAKAR, “Okul Öncesi Dönemde Davranış Bozuklukları” konulu paylaşımları ile bizimle birlikte olmuştur.

28 mayıs 2020
Prof. Dr. Mesude Atay ile Çocuk Eve Sığar mı? Anne - Baba semineri düzenlenmiştir.