Kasım 2020
Doç. Dr. Oğuz ÇETİN; "Çocuklarda Dikkat ve Odaklanma" seminerine katılım sağlanmıştır.

Kasım 2020
Drama Lideri Gülnur Korkmaz Tosun; Uzaktan Yakına Oyun ve Drama konulu seminere tüm öğretmenlerimiz katılım sağlanmıştır.

Ekim 2020
Dr. Yeşim BULCA ;2 günlük interaktif Hareket Eğitimi okul bahçemizde tüm öğretmenler tarafından uygulamaya katılım sağlanmıştır.

Ekim 2020
Prof. Dr. Ebru AKTAN ACAR; "Okul Öncesi Eğitimin Önemi seminerine" katılım sağlanmıştır.

Eylül 2020
Uzman Klinik Psikolog Çocuk ve Ergen Psikoloğu Ekin Kayhan; ."Pandemi dönemi Psikolojik Etkileri ve Çözüm Önerileri" isimli konulu seminere katılım sağlanmıştır.

Eylül 2020
Arzu Aslan; Okul Öncesi Eğitimde Projeler isimli seminere katılım sağlanmıştır.

Eylül 2020
Prof. Dr. Birgül Berna Uysal; ,"Orff-Schulwerk Elementler, Müzik- Hareket Yaklaşımı ile Sihirli Dokunuş." isimli seminere katılım sağlanmıştır.

Eylül 2020
Prof. Dr. Mesude Atay, Prof. Dr. Nilgün Sarp; Çocuk Gelişimi ve Sosyal Dezavantajlı Çocuklar için yapılan semirene katılım sağlanmıştır.

Ağustos 2020
Y. Doç. Dr. Ercan Mertoğlu, Musa Bal; Müzik etkinlikleri Kavram Çalışmaları konulu eğitime katılım sağlanmıştır.

Ağustos 2020
Hacettepe Çocuk Gelişimcileri Mezunları Derneği; Çocuk Gelişiminin Okul Öncesi Eğitimdeki Yansımaları konulu seminere katılım sağlanmıştır.

Temmuz 2020
ÇGE Uzmanı Emel Sarı ; Yeni Nesil Çocuklar isimli seminere katılım sağlanmıştır.

Temmuz 2020
Dr. Öğretim Üyesi Ercan Mertoğlu, Prof. Dr. İsmihan Artan; "Okul Öncesi Dönemde Müzik etkinlikleri " Eğitim seminerine katılım sağlanmıştır.

Temmuz 2020
Prof. Dr. Gelengül HAKTANIR; Çocuklarda Farkındalık Eğitimi seminerine katılım sağlanmıştır.

Haziran 2020
Bianca Hofmann- İskender Yıldırım; Covit -19 sonrası Okul Öncesi Eğitim düzenlenmiştir.

28 Haziran 2020
"Covid 19 sürecinin okullar açısından değerlendirmesi ve ileriye dönük planlar " seminerine katılım sağlanmıştır.

Haziran 2020
Doç.Dr.Nalan KURU: Emotion Coaching Duygu Koçluğu/ dostluğu, seminerine katılım sağlanmıştır.

Haziran 2020
Yeni süreçte sağlığımızı korumaya yönelik okul ve aileler olarak ne gibi önlemler almalıyız? İsimli seminere katılım sağlanmıştır.

7 Haziran 2020
Okula hazırlıklı olmak : Öz düzenleme becerileri isimli seminere katılım sağlanmıştır.

29 Mayıs 2020
Masal ve etkinlikler ile salgın sürecinin çocuklara aktarımı.. Seminerine katılım sağlanmıştır.

28 Mayıs 2020
Prof.Dr.Mesude ATAY: Salgın günleri ve sonrası çocuk eve sığar mı? seminerine katılım gerçekleşmiştir.

27 Mayıs 2020
Hemşire Ayşegül CAN: Hijyen Eğitimi'ne tüm öğretmenlerimiz katılım sağlamıştır.

16 Mayıs 2020
Özel Okul Kurucusu, Eğitimci ALİ KOÇ: Salgın sonrası dönemde okul öncesi eğitim seminerine katılınmıştır.

12 Mayıs 2019
Sokak Oyunları 3 - Atölye Çalışması Sevgili müzik öğretmenimiz Tuncer Ediz Toksoy (BOMED) eşliğinde Günebakan Anaokulunda bütün eğitim kadrosuyla gerçekleşti.

16 Mart 2019
Ülke çapında başta topraklarımız olmak üzere, doğal varlıklarımızın korunması hususunda yerel kapasitenin güçlendirilmesi, bilinçli ve etkili bir kamuoyu oluşturabilmek adına Konya'da düzenlenen -Tema Vakfı - Bölgesel Gönüllü Toplantısına Günebakan Anaokulu öğretmenleri de katıldı...

10 Mart 2019
Öğretmenlerimizin bilgilerini tazeledikleri ve keyif aldıkları Sn. Ilknur Özal GÖNCÜ ve Sn. Serap ANTEPLİ tarafından gerçekleştirilen "Erken Çocukluk Eğitiminde Yaratıcı Drama, Müzik, Devinim Atölyesi" çalışmalarından...

2 Şubat 2019
Ankara Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü’nün ilk yardım yönetmeliği kapsamında hazırlanan eğitime okul müdürümüz S. Ümit AVCIOĞLU katılarak İLKYARDIMCI olmaya hak kazanmıştır.

1 Eylül 2018
Günebakan eğitim kadrosu İstanbul’da ÖZADER tarafından düzenlenen 4. Okul Öncesi Eğitim Sempozyumunda ki eğitimleri katılarak farkındalıklarını arttırdı.

14 Nisan 2018
Orff Schulwerk Eğitmeni Onur EROL tarafından verilen müzik / drama eğitimine bütün öğretmenlerimiz katıldı.

6-7-8 Nisan 2018
Kurucumuz Fikriye TİRYAKİ ve okul müdürümüz S. Ümit AVCIOĞLU Ulusal Okul Öncesi Eğitim Sempozyumunda “ Erken Çocuklukta 21. YY Becerileri ve Dil Edinimi Sempozyumu” katıldılar.

23 Aralık 2017
Okul Müdürümüz ve öğretmenlerimiz, Maya Okullarında düzenlenen Dokuz Tip Mizaç Modeli konulu konferansa katılmıştır.

9 Aralık 2017
Günebakan Anaokulu Öğretmenleri, Ömersan Yıldız Anaokulu idareci ve öğretmenleri ile “Akıl ve Zeka Oyunları” adlı seminere katıldı.

19 Mart2016
Okul Kurucumuz ve Müdürümüz İstanbul Terakki Vakfı okullarında PDR Derneğinin düzenlediği ‘Olumlu Okul İklimi’ konulu seminere katıldı.

12 Mart 2016
Okul Öncesi Derneğinin Yüce Kolejinde gerçekleştirdiği 21.YY’da Okul Öncesi Öğretmeni Sempozyumu’nda 5 yaş öğretmenimiz Ayşegül DUMAN meslektaşlarına ‘Penguen’ adlı projesinin sunumunu yaptı.

1-2 Şubat 2016
Özel Öğretim Kurumları Federasyonu tarafından Üst Düzey Özel Okul Yöneticiliği ve Müdürlüğü Programı eğitimine Okul Müdürümüz S. Ümit AVCIOĞLU katılmıştır.

27 Şubat 2016
Anaokulumuzun öğretmenleri Yenimahalle Belediyesi 50.yıl Tiyatro Salonunda Onur EROL’la Konserans’ adlı müzik seminerine ve Maya Kolejinde ‘Okul Öncesi Eğitimde Oyun’ adlı seminere katıldı.

19 Aralık 2015
Okul Müdürümüz S. Ümit AVCIOĞLU Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği İstanbul Şubesi tarafından “Olumlu Okul İklimi ve PDR Uzmanlığının Okul İklimine Katkısı temalı konferansa katılmıştır.

13 Aralık 2015
Günebakan Anaokulu öğretmenleri olarak PDR Uzmanı Evrim DEMİREL’in ‘Oyun Terapisi’ konulu seminerine katıldık.

8 Kasım 2015
Okulumuz öğretmenleri; Yenimahalle Belediyesi 50.Yıl 4 Mevsim salonunda ‘Okul Öncesi Eğitimde Fen Etkinlikleri’ ve ‘Okula Hazır Bulunuşluk’ konulu seminere katıldı.

27 Aralık 2014
Günebakan öğretmenleri Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Araştırma Merkezinin organize ettiği Eğitim Danışmanımız Çocuk Gelişimi Uzmanı Serap ANTEPLİ’nin Drama atölyesine ve Gazi Üniversitesi Öğr. Görv. Dr. İlknur ÖZAL GÖNCÜ’nün Müzik atölyesine katıldı.

Ağustos 2020
Seda Sapaç; Okula Hazır Olmak, Öz Düzenleme Becerileri seminerine katılım olmuştır.

08 KASIM 2014
Günebakan öğretmenleri Prof. Dr.Gelengül HAKTANIR’ın ‘’Erken Çocukluk Döneminde Bilim Eğitimi’’ Ve Prof. Dr. Çağlayan DİNÇER’in ‘’Okul Öncesi Eğitimde Matematik’’ konulu eğitim seminerine katıldı.

26 Ekim 2013
Özel Yüce Koleji’nde Günebakan Anaokulu öğretmenleri yeni program uygulamasını konu alan Prof Dr. Gelengül HAKTANIR’ ın sunduğu seminere katıldı.

Kasım 2009-
Pelin KOHEN tarafından Eğitimcilerde Beden Dili Kullanma Becerilerini Geliştirme Eğitim Semineri

Ekim 2009-
Pelin KOHEN tarafından Eğitimcilerde Beden Dili Kullanma Becerilerini Geliştirme Eğitim Semineri